Yardım

Nasil Rezervasyon Yapilabilir ?

Rezervasyon islemi iletişim bilgileri kısmındaki yada ana sayfada bulunan iletişim numaralarından ulaşım sağlayıp, istediğiniz araç gün ve gideceğiniz yer belirtilmek üzere alınan fiyat üzerinden yapılmaktadır. Rezervasyon onayı için minimum 1 günlük ücret ödenmesi zorunludur. Bu işlemlerin yapılması durumunda sizinle iletişime geçilip onay bilgisi verilir.

Rezervasyonu Yapilmis Araç Nasil Teslim Alinabilir ?

Araç, eger " Havalimaninda Teslim " kosuluyla rezerve edilmis ise, Dadaş oto kiralama'dan bir personel, havaalanininda geleceginiz terminalin yolcu çikis kapisinda adinizin yazili oldugu bir tabela ile sizi karsilayacaktir. Rezervasyon otel ya da herhangi bir adreste teslimat olarak yapilmissa, Dadaş oto kiralama'dan bir personel belirtilen adreste araç teslimini yapacaktir. Araç teslimi ofislerde yapılacaksa belirtilen saatte ofiste olmanız gerekmektedir. Gelmemeniz, rezervasyon iptal etmeniz durumunda kapora iadesi yapılmaz. Gecikme durumlarında rezervasyonda belirtilen saat ve tarihte araç kiralama işlemi başlatılacaktır.

Araç Kiralama Fiyatlari Neleri Kapsar ?

Kiralanan araçlarda 1 günlük kiralama süresi içersinde 200 km , 1 hafta ve 15 günlük süreler arasında günlük 150 km ve aylık kiralama süresinde günlük 120 km sınır vardır. Aşım olduğu taktirde fiyatlara ekonomik araçlarda 1.50 TL, lüks araçlarda 2.00 TL ekstra ücret uygulanmaktadır. Sehir merkezi içindeki oteller ve feribotlar, terminallere araç teslim alma ve birakma ücretsizdir. Ancak, araç teslim adresinizin Dadaş oto kiralama'a uzakligi 10 km den fazla ise ek ücret talep edilebilir.
Sitemizde belirtilen tüm fiyatlara araçların sigorta ve kasko ücretleri dahildir. Sitemizdeki fiyatlar sezonlara göre güncellenir. Rezervasyon yapildiktan sonra onaylanması için sizinle iletişime geçilir. Onaylandığı taktirde size belirtilen fiyatlar sabitlenir. Bu fiyatlar durum ve şartlara göre rezervasyon yapılmış olsada bilgilendirmek ve müşteri onayı doğrultusunda değiştirilebilir. Günümüz şartları doğrultusunda enflasyon ve maddi şartlar sürekli değiştiğinden araç fiyatları değişkenlik gösterebilir.

Ödeme Nasil Yapilir ?

Araci size teslim eden personelimize, TL, Euro veya Amerikan dolari ile ya da Visa veya Master Card kredi kartiniz ile ödeme yapabilirsiniz.

Rezervasyonumu Nasil Iptal Edebilirim ?

Araci alis tarihinizden en az 1 hafta öncesine kadar iptal gerekçesi belirtmeksizin e-posta veya iletişim telefonları ile rezervasyonunuzu iptal etme talebinde bulunabilirsiniz. Araç rezervasyonlarının iptali durumunda kapora geri iade edilemez.

Araç Arizalanirsa Ne Olur ?

Seyahatinizde teknik problemlerle karsilasmamaniz için araçlarin periyodik bakimlari zamaninda ve eksiksiz olarak yapilmaktadir. Buna ragmen; bir ariza oldugu takdirde, sorunu en kisa zamanda gidermek garanti edilir. Ariza büyük ise, araciniz baska bir araçla degistirilir. 7 / 24 yol yardımlarımız mevcuttur.

Acil Durumlarda Dadaş oto kiralama ile Nasil Iletisim Kurulabilir?

7 gün 24 saat iletişim numaralarından +90 535 421 52 12 ve +90 538 243 39 40 Dadaş oto kiralama yetkililerine ulasabilirsiniz.

Kaza Durumunda Ne Yapilmalidir ?

Araç hareket ettirilmeden, trafik polisine ulasilmalidir. Trafik, alkol raporu ve kazaya karisan diger araçlarin trafik sigortalarinin fotokopileri şoförleriğn ehliyet fotoğraf yada fotokopileri alinmalidir. Firmayla iletişime geçtiğiniz taktirde gerekli yönlendirmeler yapılır.

Kiralanan Araç, Baskasi Tarafindan Kullanilabilir mi ?

Araci kullanacak diger kisilerinde, araci kiralayan gibi sözlesmeyi imzalamasi ve ehliyetinin fotokopisini vermesi gerekmektedir. En fazla 2 adet şoför yazdırılabilir. Bunun için ekstra bir ücret talep edilmez. Bu şoförler dışında aracın başka şoförlerce kullanılması durumunda sorumluluk aracı kiralayan kişiye aittir.